Proč se tak na internetu chováme

3. října 2018 v 19:22 | Vali |  Články týdne
Ahoj, dneska budu mluvit o něčem, co se dosud na mém blogu nevyskytovalo. Vlastně bude to takový "povídáníčko" a nějaký typy, rady...

Všichni to známe-v reálu normální život člověka, jehož život má výhody a nevýhody, stejně, jako život každého jiného člověka. Jakmile se ale objeví na Instagramu (a jiných sítí), stane se z něj megahvězda. Sledující se ho mohou na něco ptát, ukazuje jim, co jedl, jak cvičil, co si koupil... Na účtě jen samé vymazlené fotky z cest z celého světa... Jenže-je jeho život opravdu tak bezchybný a skvělý?

SDÍLÍME JEN TO, CO CHCEME, ABY SI LIDI MYSLELI
Tuhle větu je potřeba si uvědomit. Takže takhle-vidíte fotku bezchybné holky, jenže je potřeba si uvědomit (nebo někdy to platí jako uklidnění), že předtím, než fotka spatřila instagramerskou hlavní stránkou, projela určitě několika upravovacími aplikacemi, dívka zatáhla břicho, vyšpulila zadek, zeštíhlila stehna, zvětšila prsa... Takhle to dělá hodně lidí.

Stejně to platí se zdravou stravou a cvičením. Jsme jen lidi, a fakt, že influencer sdílí jen zdravou stravu, neznamená, že si nedopřává jednou za čas něco sladšího. Každý má chutě. Nebo si myslíte, že ta daná "hvězda" cvičí každý den, ani jednou nevynechala? To je přece blbost!!!

Takže ZÁVĚR: vždycky, když na sítích uvídíte nějakou fotku a řeknete si: "Páni," přemýšlejte o tom, co tomu mohlo předcházet. A můj tip: SLEDUJTE JEN LIDI, CO SE CO NEJMÍŇ PŘETVAŘUJÍ A UMÍ SI ZE SEBE UDĚLAT SRANDU. A přesně takoví byste měli být i vy.
Tak o tom přemýšlejte
Vali
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Zajímáte se o zdravý životní styl?

ANO
NE TAK MOC
NE

Komentáře

1 Eliss Eliss | Web | 3. října 2018 v 20:03 | Reagovat

Musíme se mít rádi takoví, jací jsme :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama